Zapoznaj się z naszą ofertą
Naukaszermierki.pl to profesjonalna szkoła fechtunku. Zajęcia prowadzone są przez młodych i doświadczonych trenerów będących Mistrzami Polski w szpadzie . W treningach stosujemy najnowsze formy treningowe, dzięki którym każdy z uczestników traktowany jest indywidualnie zgodnie z jego predyspozycjami, charakterem, typem osobowości i budowy ciała.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, posiadania w pełni profesjonalnego atestowanego sprzętu szermierczego bierzemy udział w najbardziej wymagających przedsięwzięciach. W związku z tym, w ramach naszej działalności oferujemy pełen zakres usług związanych z szermierką sportową.
Poniżej przedstawiamy naszą pełną ofertę:
Indywidualna lekcja nauki szermierki
Dla tych, którzy nie lubia tloku, oraz pragna indywidualnego podejscia do treningu - oferujemy indywidualne lekcje szermiercze. W ramach tego rodzaju treningu oferujemy korepetycje szermiercze dla poczatkujacych oraz zaawansowanych zawodników w szpadzie. Trenerzy prowadzacy w indywidualny sposób podchodza do indywidualnych potrzeb zawodników, naucza podstaw lub wytrenuja dzialania pozadane przez uczniów. Trenerzy udzielaja lekcji zarówno prawa, jak i lewa reka. Zaplanuja makro, oraz mikro cykl dla kazdego zawodnika. Atutem tych zajec jest mozliwosc wyboru godzin lekcji dla ucznia. Przeslij nam swój grafik, a my dostosujemy godziny lekcji specjalnie do Twoich potrzeb. Dysponujemy sala do ćwiczen z pelnym zapleczem sprzetowym. Dlugosc lekcji uzalezniona jest od wieku uczestnika. Istnieje mozliwosc udzialu wiecej niz jednej osoby, w tym przypadku oferta jest ustalana indywidualnie. Lekcja trwa od 1 do 1,5 godziny.
Indywidualna trening oraz walka z Mistrzem Polski
Specjalnie dla osób, które zapragną trenować oraz zmierzyć się z naszymi Mistrzami, przegotowaliśmy tą ofertę. Zajęcia są podobne do lekcji indywidualnej. Dodatkowo w tym rodzaju zajęć uczestnik wykonuje walki z prowadzącym. W tej formie zajęć amator może zmierzyć się z Mistrzem, a zawodnik bardziej zaawansowany skorzystać z cennych rad doświadczonych prowadzących, którzy chętnie poprawią błędy i doradzą jak prowadzić taktykę walki. Istnieje możliwość udziału więcej niż jednej osoby, w tym przypadku oferta jest ustalana indywidualnie. Czas trwania zajęć 1,5 – 2 godzin.
Rekreacyjne zajęcia nauki szermierki
W rekreacyjnych zajęciach nauki szermierki może wziąć udział każdy. Grupa ta stworzona została dla osób chcących "bawić się w szermierkę". W ramach zajęć oferujemy: w pełni wyposażoną salę szermierczą, kompletne specjalistyczne ubrania szermiercze, profesjonalną opiekę trenerską . Tylko u nas w profesjonalnie przygotowanej sali szermierczej, nauczysz się szermierki. Zajęcia prowadzone są przez młodych doświadczonych trenerów, prowadzących zajęcia w sposób ciekawy i wesoły. W ramach nauki szermierki oferujemy ponadto: ćwiczenia w parach, ćwiczenia "strumieniem", walki szermiercze, turnieje wewnętrzne oraz.... dużo dobrej zabawy. Chcesz wiedzieć więcej – napisz, zadzwoń - chętnie odpowiemy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu do 2 godziny. Minimalna ilość treningów w miesiącu to 8 zajęć.Dla osób nie posiadających własnego sprzętu - Cena 250 zł/ miesiąc kalendarzowy (osoby posiadające conajmniej własną szpadę atestowaną - cena 200 zł/miesiąc kalendarzowy).
Eventy
Profesjonalne eventy dla firm i osób prywatnych. Tylko u nas w miłej i profesjonalnej atmosferze skrzyżujesz szpady ze swoim szefem, czy kolegą z pracy. Organizujemy również imprezy urodzinowe dla dzieci i dorosłych. W ramach tej propozycji oferujemy: Naukę podstaw szermierki, pełne wyposażenie w sprzęt szermierczy. Profesjonalnie przygotowaną salę szermierczą, z zapleczem sanitarno-gastronomicznym. Istnieje możliwość zorganizowania eventów w każdym innym miejscu niż sala szermiercza. Ponadto tylko my oferujemy niespodzianki dla uczestników oraz możliwość stoczenia walk z szermierczymi profesjonalistami. Tylko u nas spotkasz medalistów olimpijskich, mistrzów świata i polski. W dotychczasowej działalności nie zdarzyło nam się nie spełnić oczekiwań naszych klientów. Wystawiamy paragon lub rachunek. Więcej informacji oraz szczegółowa oferta - proszę o kontakt telefoniczny. Czas trwania ustalany jest indywidualnie.
Pokazy
Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, organizujemy również pokazy szermierki sportowej i historycznej. W inscenizowanych walkach biorą udział wybitni szermierze, oraz osoby władające bronią historyczną. Pokazy organizowane są w dowolnych miejscach wskazanych przez klienta. Szczegóły zawsze ustalane są indywidualnie. Czas trwania ustalany jest indywidualnie.
Wieczory kawalerskie
Prawdziwy hit ostatnich lat. Oryginalny, nietuzinkowy sposób na ciekawą rozrywkę dla grup zarówno męskich jak i żeńskich. Szermiercze wieczory kawalerskie są ciekawą alternatywą dla paintballa, czy gokartów. Przyszli małżonkowie – którzy niejednokrotnie zaskakiwani są pomysłem przyjaciół, mają możliwość sportowej rywalizacji na podobnym poziomie sportowym. Dodatkowo na życzenie klienta organizujemy dodatkowe prezenty i pamiątki. Oferta jest ustalana indywidualnie.
Film
Lata pracy i zdobyte doświadczenie w branży szermierczej zostało wykorzystane w produkcjach filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Współpracujemy z reżyserami oraz wytwórniami w Polsce i zagranicą. Ponadto prowadzimy konsultacje szermiercze współpracując z najlepszymi fechmistrzami. Zadzwoń jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.
Karnet 10 treningów w zajęciach grupowych
Oferta ta przewidziana jest dla osób, które nie mogą stale uczestniczyć w zajęciach grupowych organizowanych w jednym miesiącu. Jest to rozszerzenie ofert zajęć grupowych. Wychodząc na przeciw stworzyliśmy karnet 10 wejść na trening, który jest ważny przez 3 miesiące od chwili uczestniczenia w pierwszym treningu. Właściciel karnetu sam ustala, kiedy i na których treningach chce uczestniczyć. Chcesz wiedzieć więcej – napisz, zadzwoń - chętnie odpowiemy. Zajęcia odbywają się do wyboru - dwa razy w tygodniu. Cena

400 zł/10 wejść - ważny 3 miesiące,( osoby posiadajęce conajmniej własną szpadę atestowaną cena - 350 zł/10 wejść - ważny 3 miesiące).
Działając na rynku profesjonalnych szkoleń szermierczych od wielu lat mieliśmy okazję brać udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach.
Poniżej linki do zrealizowanych przez nas projektów oraz naszych partnerów: